tableťák

Nechali jste si s učivem někdy pomoct od někoho z internetu?

Nevěděli jste si někdy rady s učivem, které jste probírali, napsali do nějakého fóra apod. s cílem získat řešení a lépe pochopit danou látku? Povedlo se Vám to? Využívali jste často pomoc cizích osob? Pomáhali jste sami ostatním? Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná (pomáháte sám? ...., popište prosím v odpovědi)

V době kdy jsem se učil, nebyl internet. Pokud jsem něco nevěděl, musel jsem vyhledat v knihách, nebo najít někoho kdo mi poradí. Tak to dělali všichni, obyčejným optáním. Tenkrát nebyly ani mobilní telefony a pevné linky jen velice málo. A všechno šlo.

Další odpovědi
anonym

Jiná (pomáháte sám? ...., popište prosím v odpovědi)

Když se potřebuji něco doučit, většinou si vyhledám stránku ve které je vše podrobně popsáno. Jinak jsem si nikdy do učení od nikoho mimo učitele radit nenechal.

Pajena

Ano, využil jsem pomoc ohledně učiva cizí osoby skrze internet

ivzez

Jiná (pomáháte sám? ...., popište prosím v odpovědi)

Občas někomu pomáhám.

Kopraneta

Ano, využil jsem pomoc ohledně učiva cizí osoby skrze internet