Nechali byste si poradit finančním expertem ing. M. Kalouskem, kde výhodně investovat?

Odpovědi
lexx

jseš v pořádku? výhodné pro mě je nevýhodné pro zlodějský systém – stát tak Ti tenhle expert diplomovaný poradí tak akorát jak pálit domácí slivovici, bílá hůlka černý brejle jako spešl bónus

v tom případě Dudu jeho rady nepořebuješ

anonym

nemůžu ho ani vidět, natož si od něj nechat radit. je to jen provokatér a šmejd

dudu

Pokud by mně včas poradil abych investoval do akcií ČEZ neboť dividenda může činit 40 až 50 Kč/akcie a první výplatní den je již 3.8.2015, tak velmi rád. Zhodnocení 6 až 8 % je dnes více než solidní a tržní cena akcie má až stokorunový potenciál růstu.