bolak

Nechali byste si ode mě dát facku, kdybych vám za to dal tisícovku?

Nedávno se tu někdo ptal, co všechno byste byli ochotný udělat za peníze. Mě zajímá, jestli byste se ode mě nechali profackovat…sa­mozřjmě veřejně.
Doplňuji:
Je vás moc, tohle sem nečekal :)

Tak doufám, až jednou bude ten sraz, že vy co ste hlasovali pro ANO dorazíte…

…bude to takové spestření pro chvíle nudy…

Nejlepší odpověď
quentos

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

V životě dostanu ještě tolíkrát přes držku, a nikdo mi za to nezaplatí – takže proč si to jednou nenechat zaplatit :{D>
Doplňuji:
*tolikrát

Další odpovědi
anonym

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

Nemáš jinou variantu jak se s tebou osobně seznámit?

Alesh

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Jedna facka = jeden litr = rychlý prachy, jestli nejsi nějaký hromotluk, tak bych do toho klidně šel. A klidně i veřejně. Takže kdy a kde to spácháme? 😉

aramah

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

I ty vtipálku :))
Za tisicovku bys ses nemohl ani rozpřáhnout :)))

led

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Keď si pri tom zahráme na javisku ako Romeo a Júlia.
PS.
Tam to nie je facka, ale pohladenie na tvári. Chudák ale pri tom sa potkol. Rómeo sa k facke neznížil, on Júliu hladil po líci :)
Doplňuji:
Po tej facke sa hra stane novátorský trhák Romeo a Júlia v dnešnej civilizovanej spoločnosti. Dohodnime sa na honoráre a ideme do toho, to bude kšeft honorár + 1000Kč za facku. Tybalt a Merkucio budú dávať pozor, aby nebola silná. Predsa len som nežné žieňa (v hre, nie v skutočnosti. To by som vám mohla ublížiť)

Rocker

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Doplňuji:
Nebude tě po 50 fackách bolet ruka?:-)

briketka10

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

hned teď a máš vůbec tolik peněz ??

anonym

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

Doplňuji:
Ani pro větší peníze bych si nenechala vrazit od nikoho bez důvodu facku. Ale pokud by byla zasloužená, tak i zadarmo.

hanulka11

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

Lympha

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

manon

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

Doplňuji:
ale zase šetřím Tvoje peníze :)

martin14

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Poklička

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Rylon

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

pizlicka

Ne, takovou radost bych ti neudělal/a

tak uz zacni setrit.zatim sest tisic:-)

Kamionacka09

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Klidne jo ale nesmel bys mi tou fackou vyrazit zuby nebo rozbit bryle to bych natom jeste prodelala:D

Nykki

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

honza19hk

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Doplňuji:
ano ale vrátil bych ti ji.
Jinak nesmyslíš,že by to byla škoda peněz?

terry

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Nejsou to Kč, že?

Tul.en

Ano a rád/a , je to jako pohlazení akorát že trochu rychlejší

Jasně… A máš 50 tisíc? Začíná tu být fronta :D

anonym

Ja mozna i zadarmo … , ale az po skonceni srazu , abych tam bevypadala jako sysel ..
ja totiz jeste nikdy v zivote nedostala . Ani na zadek … ani jako – jako …
a jednou jsem to rekla svym synum, a oni : No mamino, staci rict .. !
Ale oni take nikdy nedostali a take mi to vycitaji, ze ani nevi, jake to je, dostat na zadek. Ale kdyz se nabidnu ja , tak najednou zajem nemaji.
Jednou ale prisel syn z rande , s monoklem. A nechtel prozradit, jestli mel holku boxerku, nebo na nej nekde " vybafl " pritel te slecny. 🙂

  • iv-

bolak

a asi to budeme muset vyřešit nějakou aukční metodou, takže kdo z vás co ste hlasovali pro ANO by šel na pětikilo?

led

lakomec :)

bolak

to né, ale jejich moc, nemůžeme všichni vyhrát..