zzzzz

Nechali by ste si dobrovolně odebrat DNA?

Na otázku mě navedl Bolák ve své otázce o dopadení pachatele.

Někdy policie požádá lidi o dobrovolné odevzdání DNA, aby je vyloučila jako pachatele.
Souhlasili by ste? Nechalůi si ho odebrat?

Víte co policie po vyloučení s DNA dělá? Věříte, že ho zničí, včetně všech záznamů o něm?

Já bych to dobrovolně neudělala.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
setapouch

Ne, přesně proto, že nevím, co se s tím dál děje.

Další odpovědi
ReHu

Už se stalo. Vzorek jsem si odebírala sama a ne pro policii.

da ny

Asi ano.
Forenzní genetika je úžasná věc ;-D!
Policie pracuje pouze s DNA profilem. Otázka Národní databáze DNA nevinných osob je možná diskutabilní, ale… stejně jsme všichni „očipovaní“ a o každém našem „pr*u“ se ví… ;)
Případná identifikace se blíží 100%…
Část mé DNA/zápis by mne nechal vcelku klidnou 🙂
(Obavu či znepokojení bych viděla jinde… :) Žádný „Mengele“ by si v mém případě nepomohl… :)).

anonym

Pokud bych věděl, že jsem to neudělal, tak klidně bych si ho odebrat dal.

Lamalam

Ano, nechala bych si ho odebrat. Nikoho jsem nepřepadla, nemám se tedy čeho bát.

zzzzz

jjj jak „Pokud bych věděl“ ty snad nevíš co děláš? 😁

anonym

Jak se může stát z bronzového uživatele zlatý?Podvod ve jménu páně?

zzzzz

😁

anonym

Kdybych věděl, že jsem to nespáchal, tak jsem to myslel.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ai-aLzd5imI

Agneta

Trapné trubky…:DDD

anonym

Ty trubky se dost přebíjí,že?Ale co už,hlavně,že jsou slavný…