pupík

Nechal jsem přes noc zapnutý pc na úsporný režim, ráno vyhozený jistič 220, monitor zničený a pc nepoškozen je možné?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zřejmně došlo k přehřátí a poruše nějaké součástky v monitoru nastal zkrat a jistič vaný obvod odpojil.Máte štěstí a správně instalované jističe mohl shořet celý pokoj.

Další odpovědi
FOG

Ja nechavam PC stale zapnuty,vubec nevypinam.Pouze sem tam pri bource ,kdyz vypnou el.proud ,musim znovu spustit a zadne problemy s tim nemam.