Aquamen

Po opravě autorádia v servisu mi blbne signál anebo mi jede třeba dvě minuty jiné rádio. Kde je chyba?

Nechal jsem si opravit autorádio v servisu, jenže když jedu, blbne mi signál a srší mi (jako bych ztratil signál) a pak se zase naladí anebo mi jede dvě minuty třeba i jiné rádio, ale nevím, jestli je chyba v autorádiu, nebo v anténě. Já osobně si myslím, že v autorádiu, ale nechám si raději poradit.

Odpovědi
Hlada

To se nedá na dálku nijak zjistit. Jsou tři možnosti. Reklamace, zkusit na stejnou anténu jiné rádio nebo vyzkoušet tohle rádio s jinou anténou.

kvik33

To se na dálku nezjistí.
Souhlas s Hlada.