df

Nechají zde ukacka i bez dokladů?

Prověřuje se nějak minulost a bezúhonnost uprchlíků? Můžou být mezi nimi kriminálníci a nebezpeční jedinci.

Nejlepší odpověď
paul1

Co to je ukačka? Obyvatelé UK – tedy Británie?

Další odpovědi
aliendrone

Nenechají, jistě chápeš, že něco takového prostě nejde. Budou jim muset nějaké doklady vystavit, o tom žádná. Velmi pravděpodobně budou stejné jako ty, co máš ty a já. ;) :D :D

Disraeli

Nediskriminuj. Násilníci a zločinci jsou taky lidi a maj svá práva. Všichni jsou vítáni. 😅
Mír buď i s tebou ✌️🕊 ty xenofóbe. Přiznej se, že ty nemáš rád kriminálníky?!

_Bůh_

Po brexitu potřebují pas

Ametyst

Nechají. Válka, která ani nebyla vyhlášená, ospravedlní kdekoho.

Pepa25

Je to strašně jednoduché: kdo chce uprchlické vízum, musí předložit pas. Nepředloží pas = nedostane vízum. Chápete?

df

Stejně to tu nikdo nebude vědět. A jejich trestná činnost bude tak či onak tabu se zákazem informovat.