Avatar uživatele
zjentek

Nechá si váš pes ostříhat drápy, aniž by se u toho „mrskal“ a všelijak to mařil??

Má někdo psa, kterej při stříkání drápů stojí v klidu a tím pádem na něj nemusíte vymýšlet žádné pasti?

Pro Redy: Redy, jsem kutil, něco jako soused Pepíčka v songu od Mládka a já v tvým případě bych zachvátal do Ferony a koupil malej hupcuk do 800kg. Dále je možno se inspirovat z obrázku u otázky a zkusit podobnej postup.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, redy, briketka10, gecco, Anemone před 2647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Asi se nenarodil pes, kterej by si liboval ve stříhání drápků.

Dobrej zlepšovák, ale jak na dogáče, když má 89 kg?
Ve stoje to nejde, on tu nohu nezvedne, protože ví.
Když leží. tak se snažím ustřihnout dva tři drápy, pak začne vyhrožovat, tak ho nechám.
Drápy se u nás stříhají průběžně – nesnáší to:-)

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anemone

Chce to autoritu. 🙂 U veta drží každý pes. Já si počkám až se pes rozvalí na bok, chytnu nohu a stříhám. Někdy s ní záměrně škube, to pak musím zařvat a drží. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ostříhal bych jí dle fotky i srst i když teď vypadá jinak jasně. Sotva jí tu vidím na oči a to je 13/6/2015 a né nějaký leden. ;) Nic ve zlém, ale možná se v tom dost zahřívá. Nevím. Třeba se pletu. Jinak důmyslný systém pro stříhání drápků. Možná se prodávájí nějaká sedativa pro psy do žrádla. Pak by nebylo nutné jí ani zavěsit takto jako krávu do klece s raptory. :D Jsem si vzpoměl na tu scénu z Jurského parku. Jak velké má teď drápky btw? Třeba to zvládne za poplatek i veterinář, ale chápu, že není nutný tam chodit hned se vším, když to zvladnete sami v klidu doma a zadarmu. Teda „v klidu“ je širokej pojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jo. Jeden bez problémů, druhýho bylo potřeba přidržet na stole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano. I si lehne a nohu mohu zvednout a je v klidu. Drápky mu jen prohlížím, vyjímečně něco zarovnám, ale nestříhám. Chodím s ním často ven a drápy si obrušuje přirozeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… takový blbosti, ať se stará sám, já raky nechodim na manikůru … stačí jedna kostička na zamrzlým dvoře a než ji zahrabe, tak je pedikéra hotová …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Anemone, Faňule je skutečně autorita, ta nebude držet u kdejakýho veta, e éé.

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anemone

Zjentku, já mám mnohem většího psa, asi proto u veta drží. Ti menší jsou určitě statečnější. 🙂

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;)

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Minerzu, těch tvých odpovědí si skutečně vážíma dokonce vím, co si o mě myslíš, bez prdele, je to jasně čitelné. Akorýt, jakoby ti v nich utíkala jedna drobnost a tou je možnost, že „to tady“ SKUTEČNĚ MŮŽE navštívit někdo, kdo odpoví ;))

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dyť ti povídám, že jsou asi i sedativa. Nehledej v tomhle nějakou nenávist z mé strány. Sakra já bych se o psa nedokázal sám postarat, takže respekt. Mohl jsem napsat suchou odpověď typu ať si s ní zajdeš za veterinářem ne? Achjo. Čekej na fundované odpovědi teda. I tak díky za názor. Pokusím se snad příště mluvit více k věci bez omáčky okolo. O to jde ne?

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tož jasne, můžem si za to zaplatit, není problém. Jenže já se dívám hodně do budoucna a představuju si situaci, jak stojím úplně na konci své cesty a sám sebe se ptám: Tak zjentku, proč jsi tady byl? Respektive, cos vlastně udělal holýma rukama, čili k čemu jsi byl světu dobrej? Chápeš? Ale ono to vlastně není zas tak „hodně do budoucna“. Třeba ti má rada dá taky něgdy něco do života, i když zrovna tomuhle moc nevěřím, to je scifi, to je jasný ;) ..dík za nádor.

před 2647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek