autacek

Nečesaný je nevinný. Zajímá vůbec ještě někoho otázka, kdo několikrát udeřil kadeřnici do hlavy polenem?

Nebo bude odloženo mezi nevyjasněné případy?

Já svůj názor mám, na místě činu, na rozdíl od případu Kramný, policisté alespoň byli.

https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/2771117-vrchni-soud-zprostil-necesaneho-viny-z-pokusu-o-vrazdu-kadernice

Nejlepší odpověď
Drap

Tady to nikdo neví, musíš se zeptat na vedení Policie ČR.

Další odpovědi
marci1

Nezajímá.
Cituji z tvého odkazu: „Předseda odvolacího senátu Jiří Lněnička uvedl, že nynější rozhodnutí je špatné, ale že vzhledem k procesní situaci neměl lepší možnost. Řekl, že odvolání státní zástupkyně proti zprošťujícímu verdiktu zamítl, přestože její odvolací námitky byly oprávněné.
„Za dané procesní situace nelze vinu obžalovaného prokázat. (…) "
Pochází z "dobré“ rodiny (r. 2015):
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/335705/otec-lukase-necesaneho-je-obvinen-z-korupce-kdo-chce-znicit-reditele-krajske-nemocnice.html

Kryšpín

Důkazy jsou, ale nelze vinu prokázat a také hafíci se občas při pachové stopě pletou / můj starý dědo dodává, možná se hafík nechá podplatit /.

mosoj

Pan doktor se postaral.

Mp2

Zažil jsem sám, když na mě policie házela, že jsem způsobil autonehodu a přitom z nedbalosti ubližil na zdraví jedné z řidiček..
Moji nevinnu dokázala až automobilka, když dokázali při napojení na jejich diagnostiku zjistit jakou rychlosti jsem jel, jestli jsem šlapal na plyn, pod jakym uhlem jsem točil volantem, kolik bylo hodin, jake radio bylo naladěno.. Absolutně vše zjistili… Dikybohu..
Nedá se to sice použit u soudu, ale byl u toho soudní znalec.. To stačilo pro potvrzení mé verze.

ivzez

Od začátku nikoho nezajímalo, co přesně se v tom kadeřnictví stalo.
Šlo jen o to rychle někoho „usvědčit“.
Policie bude v nezájmu pokračovat, přestože tvrdí něco jiného.
(Také mám svou teorii.)
________

Doplňuji:

»„Pro nás verdikt vrchního soudu znamená jediné – nemáme jinou možnost než dál pokračovat ve vyšetřování tohoto zvlášť závažného zločinu s cílem zjistit jiného pachatele,“ řekla mluvčí královéhradecké krajské policie Ivana Ježková. „Vyšetřování naváže na stav před podáním návrhu obžaloby k rukám státního zástupce,“ dodala.«

„Vyšetřování s cílem najít jiného pachatele?“
Podle mne by policie měla hledat skutečného pachatele.