Michal Kole

Nebylo členkám kapely The Corrs na Trafalgar Square v Londýně zima, když byli takto vysvlečené a diváci byli oblečeni ?

Viz video z koncertu na Trafalgar Square v Londýně v Anglii http://www.you­tube.com/watch?v=Au­I1BdUayJE&fea­ture=BFa&list=PL6374A44A­8C5A92BD

Nejlepší odpověď
Zibner

Na první pohled by se mohlo zdát, že ano. ALE! Zima jim rozhodně nebyla. Na takovýchto koncertech je většinou halogenové osvětlení a reflektory svítící přímo na aktéry, členy kapely. Toto osvětlení vydá neuvěřitelné množství tepla. Pak je tu i všudypřítomný adrenalin v krvi. Adrenalin postupně tělo tzv. aklimatizuje na okolní teplotu. Ze začátku se členky mohly třást zimou, ale po 10 minutách si myslím, že už to bylo v pohodě.

Další odpovědi
manon

Kromě tepla z reflektorů je taky možné použít ohřívače, fukary… nelze zpívat a drkotat u toho zuby. Tak počítám, že se někdo postaral, aby jim bylo akorát.