dust8

Nebylo by trapné volat někam, kde mají letní zahrádku, kde je jen pár stolů, a ptát se, kolik stolů je zrovna volných?

Chtěl bych vyrazit na pivo, ale tam kde myslím je jen několik málo stolů, takže se obávám jestli zrovna o víkendu nebude plno. Není trapné/divné si to ověřit telefonem, když to člověk má delší cestu, aby nejel zbytečně?

Jo a jinam se mi jet nechce. Jenom tam. Další zahrádka je od toho místa dost daleko.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne nebylo. Zajisti si předem rezervaci a máš to bez problémů

Další odpovědi
yuko

Proc by to melo byt trapne? Ale muze se stat, ze v dobe, kdy zavolas, budou mit volno a nez tam dojedes, bude plno. Zkus si rezervovat jedno misto pripadne si s sebou vezmi skladaci zidlicku.