Nebylo by to správné ?!

Aby admin, který vrátí otázku nebo odpověď jako nezávadnou, ji vložil na první místo ?! Jak ji potom najdu, když je vrácena kdesi vzadu, ale vím, že byla smazána?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Určitě ano, ale nejspíš se jich moc nevrací. Taky by mohl postižený kliknout na doplnění a sám otázku posunout na přední místo. Od admina bych to ani hned tak nečekala 🙂

Další odpovědi
beer

No, bylo by to rozhodně přehlednější, jenže systém mají nastaven takto.. ☹

Drap

Bylo, stejně tak by bylo správné, kdyby poslal nějakou hlášku, že maže body a proč Právě před chvílí mě opět zmizelo cca 20 bodů.

anonym

Na to už jsem také myslela. Není v pořádku vrácenou otázku uložit někam dozadu, kde ji už nikdo hledat nebude. Napiš to adminovi.

annas

Stejně tak, když smažou něčí otázku, na niž jsi odpovídal, nedovíš se, která to byla…

anonym

Ano, i v tom máš pravdu.