Michal Kole

Nebylo by jednodušší a rychlejší, kdyby člověk přišel do obchodu, na terminálu by zadal zboží nebo by již si přinesl

vytištěný papír s čárovým nebo QR kódem, ten by na terminálu načetl a zboží by mu přijelo po dopravníku a rovnou by strčil do díry v terminálu peníze nebo platební kartu ?

Ušetřil by si hádání se s prodavačkou a omezily by se krádeže, protože automat by zboží nevydal, dokud by nebylo zaplaceno.

Mě v obchodě vadí, když jdu pro jednu věc, že musím třeba až dozadu a pak se zase vracet, každý zaparkuje vozík tak „blbě“, že se nedá ani projít nebo ještě blběji, přímo k regálu, že se tam člověk nemůže dostat a potřeboval by teleskopické ruce.

Odpovědi
led

Pozrite sa do svoji ctarších otázok, o tomto som tam písala. Ráno papierik, poobede tovar.
Čítajte trochu aj odpovede, lebo sa zbytočne opakujete

huxa

také mám podobné vyze :) nebo z těchto supúermarketů obědnávat po internetu za přijatelné částky…

anonym

Bylo

bestanswer

myslím, že na tuhle otázku si dokážeš odpovědět i sám … je to blbost