Nebyla má učitelka TV blbá ?!

Při tělesné výchově,konkrétně při přeskoku švédské bedny ,jsem špatně dopadl na konec žíněnky a způsobil si výron. Po oznámení,že jsem si způsobil výron,učitelka suše odpověděla: Pavlíku,tak se utři a pokračuj ve cvičení!

Nejlepší odpověď
mosoj

Nesmíš si plést Tv se sexuologickou výchovou. Nakonec co je učitelce do tvého výronu. Musíš se naučit ovládat.

Další odpovědi
balca

:D :D :D ji vlep příště :D

Fienir

Máš právo to odmítnout s tím, že se na to po zdravotní stránce necítíš.

venkovan

Řekl bych, že ti to vpálila naprosto přesně, tak jak se puberťáci mezi sebou baví. Příště ale popravdě napiš, že to řekla až když viděla mokrou nohavici v místě rozkroku.

M.

U nás to bohužel taky párkrát takhle udělala. „Ale mě ta noha vážně bolí.“ – „No tak si sedni, odpočiň si a za chvíli se k nám zase připojíš.“

huxa

naštěstí jsem zatím narazil jen na rozumné učitelky/učitele, teď ovšem mám vcelku poťápanou, která po mě chce něco, co prostě nedokážu, zkusil jsem ze sebe vydat ve čtvrtek maximum a od té doby mě bolí zlomený palec a všechny svaly :)

RyuzakiKate

Ani bych si nemusela číst detail otázky a hned bych měla odpověď – tělocvikáři jsou všude stejní, takže ano, byla blbá :)