houbitcha

Nebyl někdo z Vás prosím na chmelové brigádě?

Chmelová brigáda.Nebyl někdo z vás na ní?Prosím o radu,jak je to náročné,jestli vezmou 18ti letou holku,která nikdy s ničím podobným do styku nepřišla atd.

Nejlepší odpověď
dudu

Kdysi jsem studoval ekonomiku zemědělství a podobných brigád jsme si užili, jak říkají na Slovensku přímo neurekom. V daném případě se asi bude jednat o háčkování chmele. Po pravdě, není to až taková sranda, ale dospělá slečna se svými spolužáky to určitě zvládne a ke svému prospěchu si vyzkouší kterak si lze také vydělat na skývu chleba.

Další odpovědi
Marky71

18-ti letou holku samozřejmě vezmou, na chmel se pravidelně jezdilo na vysoké škole. Není to odpočinek, ale extrémně náročné bych to také nenazývala, navíc bude venku, ne zavřená v hale na pásu. A navíc jsou tam rlzné druhy práce, které může dělat, některé lepší, některé míň. Ale strach bych z toho neměla, byla tam legrace.