K121212

Nebudu muset jít na učňák, když mi vychází více dvojek na vysvědčení, ale mám vyznamenání? V 8.třídě.

Nejlepší odpověď
Drap

To nikdo tady tě nutit nebude. Máš i velkou šanci jít na kteroukoli střední školu. Záleží na tom, jak zvládneš přijímačky a na tom co si vybereš.

Další odpovědi
Mravenec

Už jsi asi stá co řeší známky. Teď jsou povinné přijímačky a Máňa říkala že pouze přijímačky jsou směroplatný.
Známky byly důležité, když se hrálo na průměr a žádné přijímací řízení se nekonalo. Teď jde o to uspět. Dvojky jsou super.