Rokio

Nebude vadit, když zde začnu pokládat otázky o sexu?

Téma sex bylo tabu ve viktoriánské Anglii. Je to tabu i u nás v Česku a na Moravě? Pokud otázky týkající se sexu na Odpovědi.cz můžu pokládat, kterých sexuálních témat bych se měl vyvarovat?

Nejlepší odpověď
annas

To se zeptejte admina. Vím, že jednu dobu byly tyto otázky skryté, nevím, kde je bylo možné najít. Kategorie sex zde zřejmě není.

Tehdy na něčí dotaz admin reagoval, že sem chodíly, možná i dnes chodí mladiství, tudíž některé otázky nebyly vhodné.

Takže těžko říct, jak byste své otázky pojal.

Přečtěte si odpovědi na otázku

„Jak často během roku tu zabrouzdáte to kategorie sex?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-v-roce-tu-zabrouzdate-to-kategorie-sex

Další odpovědi
aliendrone

Mně to vadit nebude, MOC RÁD se zasměji! ;) :D

Každopádně se vyhni jakýmkoliv spekulacím na téma „Kepler a jeho neukojitelný apetit“, pokud tedy nechceš, aby ti přicházely poštou BOMBOniéry, v podchodech zejména po půlnoci na tebe „nečekaně“ číhlala podezřelá ruskojazyčně mluvící individua vystrojená všemi možnými typy zbraní (od břitev až po granáty) a vůbec se ti děla všelijaká neplecha. DOBŘE si to rozmysli! ;) :D :D

ivzez

Bude vadit.
Zejména, když se nedokážeš pořádně vyjádřit.

A sebestředných otázek už jsi tu položil dost.

led

Vyvarujte sa „internetového exhibicionismu“, zjednodušene sexuálnemu ukájaniu sa na tejto stránke.
Admin by vedel povedať, koľko takýchto pokusov nielen v rubrike otázok, ale aj vo vnútorných poštách (keď sa užívatelia sťažovali) bolo zachytených.
Radšej si dobre premyslite, čo a ako sa budete pýtať (nehodiace sa vopred škrtnite)

elkon

Jestli jsi puberťák, který se bojí, tak jdi za sexuologem a neotravuj zde.

anonym

Nevadí, nečekej ale, že budu odpovídat 🙂 … přesto, víš moc dobře jak to tu chodí, 99 lidem to vadit nemusí, a stačí jeden co má na to opačný názor a právě ten ti to smaže.

Tak to tu admini holt nastavili. Trochu je podezřívám, že při tom nebyli úplně při smyslech a prozpěvovali si „krááááudsoursí­ííng, jó krááááudsoursíííng, dolej vole“ a chvíli na to dali všem zlatým uživatelům právo okamžitě vymazat přízpěvky kohokoliv jiného. A výsledek ? Jen témata, která absolutně nikoho nepohoršují, tu má právo zůstat 🙂

Arne1

A budeš čekat odpovědi ?

iceT

A tebe zajímá i sex? Zajímavé…

nyjono

Zařaď je do správné kategorie. Překvapuje mě, že sex je věda.
Když to někomu bude vadit, stačí dotaz nahlásit a skrýt.

Mc Merkurion

… nebude …

… můžeš …

… ony zde totiž nevydrží !!!

… kategorie SEX zde je, ale otázky se ihned po vložení mažou …

Pepa25

Tak vidím, že první otázka už byla smazána. Škoda. Chápu pravidlo, že „vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný“. Nicméně styl encyklopedie snad není závadný, ne?

anonym

to je fuk, když se to někomu nelíbí tak ti to stejně smaže. Tady argumenty nehrají roli 🙂

anonym

Přesněji řečeno, když zlatý kliká na „Nahlásit“->„Jiný důvod“ nepotřebuje k tomu nic než jen vlastní přesvědčení a otázka okamžitě zmizí.

ivzez

Otázky skrývají i stříbrní.

led

ge0rge „stačí jeden co má na to opačný názor a právě ten ti to smaže.“
Omyl! Zlatý svojim nahlásením príspevok len zneviditeľní. Nezmaže.
Laicky:
Zlatý „odhodí do koša“. Je to možné vrátiť do pôvodného stavu.
Zmazanie je „vysypanie koša“ administrátorom

Zmazať príspevok môže len ten, kto má na to administrátorské oprávnenie.
Preto sa občas vidíme, že admin zlatým a strieborným nahlásený príspevok vyberie z koša a vráti späť na plochu.