Nebude to počasím, že čím chladněji, tak se mi více postupně ztrácejí bodíky?!

Nějaký zákeřný člověk mi maže otázky a možná i odpovědi.
Počkám, až mi admin oznámí, že byla smazána nějaká z mých otázek a pak bude čóro!

Jugare, žes to ty, sdělím ti tajemství na co mi jsou body : http://postim­g.org/image/z2sr1tk5t/

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Admin ti nic neoznámí, žádnej tu není:-((( Asi tak před rokem tu byl opravdu dobrý admin, reagoval pružně a spravedlivě, je poznat, že už tady není. A je to velká škoda.

Ja na body kašlu, ale mazání příspěvků mě štve:-( Dakud bude mazání tajné, tak ten úchylný mazal toho bude zneužívat neustále, ano napsala jsem úchylný, pač tohle je na 100% úchylka:-((

Další odpovědi
johana 56

Možná někomu „hoří koudel u zadele“ a proto si chladí žáhu na ostatních.Ale stejně se nepřizná…

anonym

Nato se taky těším,nejen na to čoro,ale jestli mi těch mejch 5otázek za poslední dva týdny taky někdo vrátí,ale už s tím nepočítám.
Někdy to tu vůbec nechápu.
On ti to admin osobně sám oznamuje?Mě ted ne,mě přijde jen jakoby automatickej mail,tak mi to alespoň přijde.
Doplňuji:
Jen mi posímtě prozraď k čemu ti jsou ty body?

arygnoc

ako vidím, je tu viac takých, čo im miznú odpovede.

že tu admin bol, poznám podľa zmeny „náš výber otázok“.
ale to je tak jediná zmena.

;-Q

setapouch

To se ti jen zda. Inteligence admina je stejna jako v dobe nejtuzsich mrazu.

ReHu

Tak v tom případě se těším až nastane opravdové léto léťoucí.
To pak budou bodové hody 🙂

gagaga

zlatokopko, dekuji za " uznani byvaleho adminka " :)
jednou Vam prozradim tajemstvi :)

  • iv-

zzzlatokopka

🙂

anonym

gagaga, a teď nebudu v noci spát! 🙂

anonym

Levičák a ještě spartan,to je gol,mě tímto vynech ,bud tak laskav.

anonym

Někdy m připadáš dotčenej jako Pusinka50,ta mě zase dnes obvinila,že si dávám sám sobě body z jinýho nicku kelt,tak se ho prosí tě zeptej,at v tom máš jsno,bud tak laskav.Tímo děkuji.Nikdy bych se takto neponížil sám sebe bodovat ,tak jak to tu umí jiní!!!

anonym

Pokud nesmažeš sám tvoje doplnění otázky,jsem nucen to nahlásit,mě si do huby neber!!Natož o mě psát.

anonym

Chtěl si vědět na co mi jsou body? Chtěl! Já ti jen připomenu, že jednou si odpovídal na otázku, končil se slovy: měj se a záhy byla otázka fuč. Tvoje práce?!
Má doplňující odpověď není proti pravidlům, nebo se pletu ?

anonym

Nic ti protiravidlů netvrdím,jen mivadí,že mě křivě obvinuješ,to nesnesu,tak si pospěš.
Nebudeš psát moje jméno do tvé otázky,na to nikdy nzapomen!!!Chvátej s tím smazáním tvého dodatku.

anonym

Už můžeš!

anonym

Bůh i admin ti dal možnost smazat i celou mou otázku, ale předem si udělám Screen, abych mohl u admina operovat Tvými slovy.

anonym

Bonzování nazýváš operování?

anonym

V boha věřit ůžeš ,kpčit simůžeš taky všehno,někdmi připaš jako esébák co tu špehuje,ale to je jen muj odhad.
Já i kašlu na tu otázu,ale nekašlu na tvůj dodatek,terý se týká neoprávněně mě,píšu ti to naposledy!!!!!!

anonym

Někdy mi připadáš jako mae žalovníček z mateřský školky,co se bránit nemůže,tak bonzuje,tak jako pravej komanč.

anonym

Co to plácáš. Sám jsi psal, že komunismus nikdy nebyl a nebude, tak jaký komanč!

anonym

Víš jaký je rozdíl mezi komunistou a komunismem?
Pokud né,tak vím ke máš íkvé!!!

anonym

… no, takový, jako mezi fašistou a fašismem. 🙂