Avatar uživatele
anonym

Nebude to omyl, o těch zřícených fotbalistech v Andách?

Gecco vložil odkaz na film(Přežít), který byl natočený podle skutečné události z roku 1972, ale ten nemá nic společného s katastrofou, která se udála v roce 1961, tedy před 54 lety, když se tehdy zřítilo letadlo s Chilským fotbalovým týmem Green Cross a pokud vím, na toto téma nebyl film dosud natočen!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Ano, jde o omyl. Přežít je o jné, podobné katastrofě, která se stala v Andách o něco později..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Aha, to mě nenapadlo, takže Gecco mi kecal :( No totok, kde mám tu rákosku :D :D
Ale je fakt, že jsem měl na mysli tento film, takže za odpověď mu děkuji, ikdyž jak jsem se mylně domníval, o tomto letu to není.
Doplňuji:
Zázraky se dějí je o té letušce nebo holce co spadlo letadlo kdesi v amazonii, nedávno jsem jej viděl a abych pravdu řekl, pro jeho stáří se na to nedalo dívat-myslím tím efekty atd.
Holka se nakazí mouchou cécé a ten domorodec ji to vytahuje ze zad-myslím, že napočítal 30 červů :(

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ahááá…?
😉
No jo – já si tipnul, jinej film na podobné téma neznám (resp. napadl mne ještě Zázraky se dějí – http://www.csfd­.cz/film/88947-zazraky-se-deji/ – ale ten je hodně ´jinej´)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jednalo se o jiný film ( uvedla jsem to v diskusi u původní otázky ). Hlavně že „gecco“ doporučil film, který „JájsemRaibek“ hledal. 🙂
Doplňuji:
O havárii z r. 1961 film natočený nebyl.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

JájsemRaibek → no, hlavně, že ta informace pomohla…
😉

před 3334 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek