Nebude to omyl, o těch zřícených fotbalistech v Andách?

Gecco vložil odkaz na film(Přežít), který byl natočený podle skutečné události z roku 1972, ale ten nemá nic společného s katastrofou, která se udála v roce 1961, tedy před 54 lety, když se tehdy zřítilo letadlo s Chilským fotbalovým týmem Green Cross a pokud vím, na toto téma nebyl film dosud natočen!

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, jde o omyl. Přežít je o jné, podobné katastrofě, která se stala v Andách o něco později..

Další odpovědi
JájsemRaibek

Aha, to mě nenapadlo, takže Gecco mi kecal :( No totok, kde mám tu rákosku :D :D
Ale je fakt, že jsem měl na mysli tento film, takže za odpověď mu děkuji, ikdyž jak jsem se mylně domníval, o tomto letu to není.
Doplňuji:
Zázraky se dějí je o té letušce nebo holce co spadlo letadlo kdesi v amazonii, nedávno jsem jej viděl a abych pravdu řekl, pro jeho stáří se na to nedalo dívat-myslím tím efekty atd.
Holka se nakazí mouchou cécé a ten domorodec ji to vytahuje ze zad-myslím, že napočítal 30 červů :(

gecco

Ahááá…?
😉
No jo – já si tipnul, jinej film na podobné téma neznám (resp. napadl mne ještě Zázraky se dějí – http://www.csfd­.cz/film/88947-zazraky-se-deji/ – ale ten je hodně ´jinej´)…
😉

marci1

Jednalo se o jiný film ( uvedla jsem to v diskusi u původní otázky ). Hlavně že „gecco“ doporučil film, který „JájsemRaibek“ hledal. 🙂
Doplňuji:
O havárii z r. 1961 film natočený nebyl.

gecco

JájsemRaibek → no, hlavně, že ta informace pomohla…
😉