BEAES

Nebolí vás od toho sezení u počítače záda?

Mě jo!
Doplňuji:
To občas dělá, ale vydrží to jen na chvilku a pak to příjde znova.
Pomohlo by asi vypnout PC.

Nejlepší odpověď
verka

Aha, já myslila, že to mám od práce.

Další odpovědi
anonym

mě nebolí já taky někdy ležím

Miroslavst

Mě taky, ale co nadělám a to jsem tu včera seděl do dvou.
Ale pokud je zábava, tak to nevadí.

Jahoda

Někdy ano, ale většinou ne. Jsem zvyklá. Více mě bolí / pálí oči, když u PC sedím večer ☹

ten který je

Já ležím.Tak řekněte partnerovy at Vám provede nějakou pořádnou masáž.:-)

Rico

já mám na židli opěradlo :)

anonym

Bolí. Pomáhá mě dorsiflex.

kuldas7

Mě né,protože používám multivitamíny a minerály značky nutrilite a také tablety zravého životního stylu od téhle značky a nemůžu si na žádnou bolest stěžovat. Pokud chcete o téhle značce vědět více tak mne kontaktujte na email irenka.jaromir@seznam.cz a já vám zodpovím