Adrijána

Nebo kde stáhnu nějaký podobný dobrý program na úpravu fotografií?

Už dlouho sháním photoshop ale nikde nejde stáhnout. Když ho stáhnu tak mi potom nefunguje. Nemáte někdo nějakou radu kde ho stáhnu? Nebo kde stáhnu nějaký podobný dobrý program na úpravu fotografií. ? Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Lisbeth

Nainstaluj si Gimp. Je to free program na úpravu fotek.
http://www.in­staluj.cz/the-gimp

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/the-gimp

Další odpovědi
stana73

Já mám Fotolab a nechávala jsem si dělat fotoknihu-super

Děda Louda

Když jsme v tom Česku, doporučím český program, který je vhodný jak pro začínající i pokročilé, amatéry i profesionály, zkrátka pro všechny: Zoner Photo Studio. Existuje několik verzí a úrovní, jen si vybrat. Na vyzkoušení (ale i pro další práci) můžeš na stránkách Zoneru stáhnout verzi free.

brezovak

skus mrknout sem , jen si musíš vybrat verzi kterou podporuje tvůj operační systém

Zdroj: www.ulozto.cz/hle­dej/?q=photoshop

jendahun

Používám Picasa 3,na základní úpravu se to dá použít.