Neblikaji blinkry a vypaluji se 15 pojistky?

Nejlepší odpověď
venkovan

Někde je prodřený kabel a dotýká se kostry auta ( mínus pólu), proražený přerušovač, špatný přepínač. Na té straně auta kde při zapnutí směrových světel pojistka vyhoří prohlédnout kabely zde nejsou prodřené (zaizolovat elektrikářskou izolační páskou, vyměnit žárovky, jestli to dělá při zapnutí libovolné strany, tak je to zřejmě někde u přívodu k přepínači či na přerušovači a když se nic nenajde, tak servis. Může být závada i v zásuvce na přívěs, pokud je jím auto vybaveno.
Další možnost když závadu nenajdete – shodit ze stráně a napsat kde. Někdo si to přijde vyzvednout a opraví

Další odpovědi
fofbal

Obvykle to je problém zkratu, nebo vadného ukostření.

Hergo

Problem by mohl byt opravdu ve zkratu, pokud ty pojistky hori jako pochodne tak to je velka pravdepodobne. Je treba jenom najit kde. Nedoporucuji opravit tim ze se tam da treba 20 ci 30A pojistka. To potom shori i auto(treba)