Kryšpín

Jsou Putinovy výhrůžky Merkelové skutečné, nebo jde o mediální bublinu?

Putin vyhrožuje, na – euroasie.info/plk-pavel ace barbarosa – 2 proti-rusku – je mimo jiné uvedeno, jak Putin vyhrožuje paní Merkelové, je to možné nebo je to blaf

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano

Článek jsem nečetl a číst nehodlám, ale Putinovi veřím, on nikdy nelže.Ty amfory opravdu našel a vylovil.

Další odpovědi
Drap

Ano

Osobně se spíše divím, že se proti Merkelové neozval již dříve a silněji.

cochee

Nauč se trošku vkládat odkazy. Tak, jak jsi jej vložil, je nefunkční a myslím, že většina odpovídajících nebude zkoumat, která mezera a která pomlčka do toho odkazu patří a která ne. Odkazy se vkládají pomocí funkce zkopírovat/přilepit (copy/paste) a zde na Odpovedi.cz nejlépe do pole Zdroj:, dostupného při tvorbě otázky.

cochee

A mimochodem, ta stránka euroasie.info mi posílá do PC trojského koníčka. Nenapsal jsi to sem náhodou s nečistými úmysly, že???