Bumbes

Nebezpečná obuv

Jaká je nejnebezpečnější obuv?
Doplňuji:
Jsou to bačkory.

  • Kdo je natáhne, už nevstane.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

S hřebíkem zapíchnutým do podrážky.

Další odpovědi
aramah

V mém případě podpadky tak 10cm.

BENYTA

Napadla mě ted naprostá hovad…,třeba to někomu přijde vtipné.
Nejnebezpečnější bota je z krokodýlí kůže.No a představila jsem si nohu v tlamě krokodýla…
Asi bych měla už jít spát.
Cha cha, chi chi, cho cho.

anonym

Lodičky pro zedníka?

Miroslavst

Nejnebezpečnější obuv je ta, která (neříkám, že zrovna tebe) nakope do pr… :D

Fallen Angel

co se zdraví týká, je to obuv s podpatkem vyšším jak 2,5 cm – pak se níčí páteř, kyčle a vůbec vše, co souvisí se správným držením těla.
Dále pak obuv, která je jakkoli nepodohlná – člověk se snaží nepohodlí zabránit a opět dochází k pokřívení držení těla.
Obuv, která nevětrá – drží se v ní plísně.

Omlouvám se za to, že odpověď není vtipná, ale řekla jsem si, že aspoň 1 odpověď faktická neuškodí, i když se to asi nehodí do kategorie.

anonym

Bačkory – vtipné.Trochu to připomíná univerzální oblek – dřevěné sako.