rouzi

Neberte to špatně, ale jaká věková kategorie je zde?

Já jsem už v druhé polovině života.
Prosím neberte to jako zvědavost, protože v tom není nic jiného, než TA zvědavost.
Děkuji
Omlouvám se, ale nevím kam zařadit…

Nejlepší odpověď
gecco

Několik otázek na toto tému už tu proběhlo…
Od cca desetiletých (možná i mladších) po ´CoToDe´ (nejstarší mají >80 let)…
😉
Mně, třeba, je 49…
😉

Další odpovědi
iceT

Od školáků po důchodce, pouze předpokládám, že většinu tvoří uživatelé ve věku 25 až 60 let. Bohužel asi nelze přesně zjistit. Až tu budeš déle, určitě odhadneš s kým máš tu čest.

talka

Jsem ročník 1930 – snad to není na závadu!

Emefej

Od prvního stupně ZŠ až po starobní důchodce. Mně je dost přes 60.

kapka

Děti a dětinové :))

anonym

Od deti po senilni.

anonym

Od školáků až po nejstarší jednu paní,tej je 85 let.

Šidlo

ja osobne: generácia Y , rok výroby krátko po revolúcií, nesťažujem sa, Z to majú 100krát horšie

myslím že je u dosť rovesníkov aj našich rodičov (45 r- 65r.)

anonym

Od školáků, až po duševně nevyzrálé jedince, tady je to v tomto směru docela free jako v přemnoženém světě kde panuje "mezinárodní síť"a někdy i cenzura,hie­archická tolerance…

ReHu

Pokud vydržíš zdejší občasné třenice a nesmysly, pak jsi tu správně 🙂

rouzi

Bohužel vám nemůžu poděkovat, bodem.
Děkuji.