Avatar uživatele
Terryle

Názory, ankety, hádanky

Dohadujeme se tu o tom, jestli doporučení dobré knížky je názor nebo faktografická otázka. Přitom nám ale utíká spousta jinejch věcí, který podle mě do očí bijou mnohem víc.
Pokud jsme chtěli nechat na titulce jen otázky praktické, případně poučné, nebylo by fajn šoupnout do Zábavy i hádanky? Nemůžu si pomoct, ale teď mi na titulce přijdou totálně jako pěst na oko. A podle mě patří jasně do zábavy.
Je to nedomyšlený.
Co myslíte vy?

(Doufám, že jsem se nepustila na tenkej led se žhavou půdou a že se zase nestrhne nějaká hádka. A absolutně nenarážím na nikoho konkrétního. Snažím se tu stát mimo a především pozorovat, tak se mě tam prosím pokuste nechat :o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kapka před 4901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já osobně jsem hádanky vložila do zábavy, překvapuje mě, že uživatelce hádanky nechávají na hlavní straně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Mať Ankety, názory, hádanky na hlavnej stránke predsa nie je problém pre uživateľa, ktorý ich chce tam mať. Stačí si otvoriť -můj profil -úprava profilu a tam zaškrtnúť položku „zobrazovat otázky kategorie Ankety a zábava na úvodní straně“
Takže nie je problém zaradiť otázky do správnej kategórie. Akurát v Anketách,názoroch a zábave nekúpi registrované body

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Hádanky dle mého patří do zábavy, ale admini na to mají pravděpodobně jiný názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Led: díky moc za tip, to jsem nevěděla!

před 4900 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek