Terryle

Názory, ankety, hádanky

Dohadujeme se tu o tom, jestli doporučení dobré knížky je názor nebo faktografická otázka. Přitom nám ale utíká spousta jinejch věcí, který podle mě do očí bijou mnohem víc.
Pokud jsme chtěli nechat na titulce jen otázky praktické, případně poučné, nebylo by fajn šoupnout do Zábavy i hádanky? Nemůžu si pomoct, ale teď mi na titulce přijdou totálně jako pěst na oko. A podle mě patří jasně do zábavy.
Je to nedomyšlený.
Co myslíte vy?

(Doufám, že jsem se nepustila na tenkej led se žhavou půdou a že se zase nestrhne nějaká hádka. A absolutně nenarážím na nikoho konkrétního. Snažím se tu stát mimo a především pozorovat, tak se mě tam prosím pokuste nechat :o)

Nejlepší odpověď
annas

Já osobně jsem hádanky vložila do zábavy, překvapuje mě, že uživatelce hádanky nechávají na hlavní straně.

Další odpovědi
led

Mať Ankety, názory, hádanky na hlavnej stránke predsa nie je problém pre uživateľa, ktorý ich chce tam mať. Stačí si otvoriť -můj profil -úprava profilu a tam zaškrtnúť položku „zobrazovat otázky kategorie Ankety a zábava na úvodní straně“
Takže nie je problém zaradiť otázky do správnej kategórie. Akurát v Anketách,názoroch a zábave nekúpi registrované body

kropitko

Hádanky dle mého patří do zábavy, ale admini na to mají pravděpodobně jiný názor.

Terryle

Led: díky moc za tip, to jsem nevěděla!