DenKoz

Názor na přenosné BT repráky?

Zajímal by mě váš názor. Mám přenosný reproduktor na bluetooth k mobilu. Nosím ho pravidelně do školy, aby jsme si s kamarády trochu osvěžili přestávky.. protože většinou nemáme co dělat.. a to že se máme učit není platný argument, hlavně né teď na konci školního roku. No, pořád to nějáké učitelce vadí a zabavuje mi ho z důvodu, že to tam nemá být. No, ve školním řádě o tom nic není a stačí říct, abych to ztlumil vpřípadě vypnul. Jaký na tomáte nnázor vy?

Odpovědi
led

Pokiaľ vynechám, že zábavná elektronika do školy nepatrí, pokiaľ nie je použitá k vyučovanie" čím dávam za pravdu učiteľke,
z užívateľského hľadiska BT repro dáva hlasnejší (toto možno prekáža učiteľke), sýtejší a čistejší zvuk než mobilové škrkátko, neprekážajú káble ale na druhej strane nastáva potreba výmeny batérií, alebo pravidelné dobíjanie vstavaného akumulátoru.
Počúvaj tlmene, aby si nikoho nerušil…

Roman71

Začnu od konce.. Kdyby mělo být ve školním řádu zapsáno přesně vše, co se smí/nesmí, nestačil by ho autor aktualizovat. Nicméně do školy se chodíš především učit, pokud někdo nerozhodne jinak. Pokud učitelka rozhodne, že věc, kterou jsi přinesl do školy nijak nesouvisí s výukou a vyrušuješ s ní při vyučování, má právo ti takovou věc zabavit, ale také povinnost vrátit.

Pokud takovou „aparaturu“ používáš o přestávce a není reprodukce slyšet po celé škole, neměl by v tom být problém. ..jenže, co učitelka, to osobnost :)