Avatar uživatele
DenKoz

Názor na přenosné BT repráky?

Zajímal by mě váš názor. Mám přenosný reproduktor na bluetooth k mobilu. Nosím ho pravidelně do školy, aby jsme si s kamarády trochu osvěžili přestávky.. protože většinou nemáme co dělat.. a to že se máme učit není platný argument, hlavně né teď na konci školního roku. No, pořád to nějáké učitelce vadí a zabavuje mi ho z důvodu, že to tam nemá být. No, ve školním řádě o tom nic není a stačí říct, abych to ztlumil vpřípadě vypnul. Jaký na tomáte nnázor vy?

Zajímavá 0 před 2474 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Pokiaľ vynechám, že zábavná elektronika do školy nepatrí, pokiaľ nie je použitá k vyučovanie" čím dávam za pravdu učiteľke,
z užívateľského hľadiska BT repro dáva hlasnejší (toto možno prekáža učiteľke), sýtejší a čistejší zvuk než mobilové škrkátko, neprekážajú káble ale na druhej strane nastáva potreba výmeny batérií, alebo pravidelné dobíjanie vstavaného akumulátoru.
Počúvaj tlmene, aby si nikoho nerušil…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Začnu od konce.. Kdyby mělo být ve školním řádu zapsáno přesně vše, co se smí/nesmí, nestačil by ho autor aktualizovat. Nicméně do školy se chodíš především učit, pokud někdo nerozhodne jinak. Pokud učitelka rozhodne, že věc, kterou jsi přinesl do školy nijak nesouvisí s výukou a vyrušuješ s ní při vyučování, má právo ti takovou věc zabavit, ale také povinnost vrátit.

Pokud takovou „aparaturu“ používáš o přestávce a není reprodukce slyšet po celé škole, neměl by v tom být problém. ..jenže, co učitelka, to osobnost :)

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek