EDA

NÁZOR NA OLIVOVÝ OLEJ

Lze použít kvalitní panenský olivový olej na namazání obličeje a těla?

Odpovědi
marci1

Samozřejmě. Také ho používám. Lze ho namazat nejen na obličej, ale na celé tělo. Obličej důkladně omyjeme. Olej nanášíme na pleť mírně navlhčenou či mírně mokrou. Nejlépe ho aplikovat na noc, před tím ale nechat mírně vstřebat. A pleť je nádherná ! 🙂

Zdroj: http://www.miss-pepper.cz/tajemstvi-krasne-pleti-olivovy-olej/

Petra99

Určitě a je to pro celé tělo moc výživné, když má někdo sušší pokožku tak se to doporučuje i od lékaře :) zkoušela jsem z něho masku na obličej a byla úžasná, panenský olivový olej je na takové věci úžasný, má v sobě hodně živin, které se do pokožky vstřebají :)