sabina112

Poradíte s názvem žesťového kvarteta?

Obsazení: Tuba, Pozoun, Trubka, Lesní roh
Hrajeme klasiku i populární písně, jazz i country..
Pan učitel, dva kluci ve věku 15let a dívka ve věku 16let.
Poraďte prosím :)))

Původ dotaz
Název žesťové kvartetu?

Odpovědi
ivzez

Korpusáci

Mně se jako název žesťového kvarteta
(nikoliv žesťové kvartetu) nelíbí ani jeden návrh.

Hlavně si dejte pozor, aby název byl
na rozdíl od otázky srozumitelný!

Nezaměňte hudební těleso (kvarteto)
se skladbou (kvartetem).

Název by měl vystihovat to, čemu se chcete věnovat
(např. hudbě určitého období, určitému hudebnímu žánru, …)

dubraro

Tubo quartetto

Plechárna.

Muffz

Korpusáci

Korpusáci – představím si si vesnický spolek zhulených studentů, co dělá korpus na dort
Tubo quartetto – představím si čtyři muzikanty, co hrají na tubu
Allegro quartteto – až moc upjatý název podle mě

Šel bych po něčem originálním a zapamatovatelném, zajímavém a možná i lehce ironicky komickém.
Třeba Forezzta (kombinace ZZ z jazzu, foresta jako les (narážka na lesní roh)).

(měl jsem více návrhů, ale buď už existují nebo jsem si je párkrát řekl a znělo to hloupě :D )

magorvkleci

Mně to připadá nudný. Pokud to nebude “Neplechy na plechy“ nebo „Válcovna plechů“ nebo „Plechový kvartýr“, tak z těch názvů navržených v anketě je to fakt úplně jedno kterej.