MilenaS

Název vědomostní soutěže

Prosím, kdo mi poradí název soutěže, která běžela na ČT? Soutěžící byli mladí lidé s vysokým IQ.Soutěžící stáli u podsvícených stolků, které zhasínali,když vypadli.KDo vypadl ze soutěže dostal celkem hodnotné ceny(počítač atd.). Uváděl to moderátor a byla tam také porota vždy nějací profesoři či zástupci iq spolků at.
Chtěla bych se podívat v archivu čt na jednotlivé díly a otázky, ale bez názvu to nemohu najít.
Předem děkuji.
Doplňuji:
Bolak – děkuji, to je ono.

Nejlepší odpověď
bolak

Neymslíš fenomén? >>> http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103704303­36-fenomen/