T3NY

Název staré počítačové strategie?

Ahoj, hledám starou počítačovou hru. Byla to strategie typu Age of Empires a pokud si matně vzpomínám název se skládal také z „Age of …“ Jediná zajímavost na ní bylo, že se pří hraní vyvíjeli doby a to od nějakých rytířů na koních až po ponorky, letouny, rakety atd.

Za každou odpověď díky :)

Odpovědi
pepe88

Dongeon Keeper 1997,,,,,tohle tě bude bavit.

Heydulak

Jediná strategie, kterou jsem hrál a která měla v názvu „Age of…“ (kromě první zmíněné), byla hra jménem „Age of Mythology“, ale tam mi nesedí ta moderní doba. To co popisuješ mi spíše připomíná sérii Civilizace…