Limetkaanana

Pomůžete s názvem seriálu podle popisu v doplnění?

Název seriálu

Ahoj, potřebuju pomoct s názvem seriálu. Jedná se o seriál o tom, že někdo přepadl školu a skupinka studentů se z toho snaží dostat. Mám pocit, že je seriál německýho nebo rakouskýho původu, ale nejsem si jistá, ale určitě pochází z Evropy. Taky asi chodil cca dva roky zpátky na Déčku, ale na stránkách jsem to v pořadech nedohledala. Neví někdo?

Nejlepší odpověď
Horryk

Allein Gegen Die Zeit. Sami proti času. Pokud jsem pomohl, jsem rád.

Limetkaanana

Horryku díky moc, to je ono :D

Horryk

Nemáš zač.