sznamko

název rostliny

přivezl jsem si z dovolené semínka jedné rostliny.sice vyklíčila ale stále nevím jak se jmenuje.foto nemám ale
dospělá rostlina je vysoká asi 35 cm,je tučnolistá a na každém lístku má ty semínka.(jsou seřazená vedle sebe a mají nafialovělou barvu a vypadají jako malé rostlinky)a listy má hodně nahusto. děkuji předemza odpověď

Nejlepší odpověď
atriplex

Bez fotografie to asi nepůjde…

Tak jsem zapřemýšlel a mohlo by to být BRYOPHYLUM. Jednotlivých druhů je všeak hodně.

http://www.go­ogle.cz/images?q=bry­ophyllum&hl=cs&p­rmd=i&source=lnms&tbs­=isch:1&ei=j4aG­TNLpH4iCOMiOm­MYB&sa=X&oi=mo­de_link&ct=mo­de&ved=0CA4Q_A­U&biw=1259&bih=880