Název propagačního materiálu.

Jak se nazývají propagační materiály, které má firma ve/na svém propagačním stánku na nějakém veletrhu?

Nejlepší odpověď
anonym

Vždycky to byly propagační materiály – letáky, brožury, reklamní předměty. Ono se i tomu dnes říká jinak?

Další odpovědi
Reuef

letáky ?:)

Bobule

ještě mě napadlo, portfolio.
V přeneseném smyslu může portfolio znamenat sestavu nebo paletu například různých produktů téhož výrobce („portfolio výrobků“) nebo „designerské portfolio“.

mosoj

Odjakživa to byly prospekty.

Slovo leták je z minulých období zprofanovaný a stále smrdí basou.