Nazev programu pro převod formatu s koncovkou rar?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Třeba WinRAR
Doplňuji:
Hmm, vyzkouším jej, Georgi… novinky mě baví 🙂

Další odpovědi
anonym

použil bych spíše zdarma dostupný program „7-Zip“, ten umí pracovat se všemi možnými formáty komprimovaných archivů (7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, ARJ, CAB, CHM, CPIO, DEB, DMG, HFS, ISO, LZH, LZMA, MSI, NSIS, RAR, RPM, UDF, WIM, XAR, Z) a samozřejmě převádět z jednoho na druhý v případě potřeby.

Výhodou 7-Zip je také to, že podporuje momentálně nejúčinnější kompresní algoritmus LZMA (koncovka 7z), který má i lepší výsledky než RAR, do té doby považovaný za špičku v oboru.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/7-zip/