Moniccc

Název programu, kde se dají znetvořit obličeje?

Tento program už nějakou dobu sháním, ale pak na něj zase zapomenu. :D Dnes jsem si na něj vzpomněla. Je to program (asi) na způsob Photofilter, Adobe photo reader atd atd. V tomto programu se dají upravovat např. oči a pusa tak, aby člověk vypadal vtipně. Například zvětšit šíleně oči a pusu nechat malinkatou. Nevíte prosím někdo, jak se ten program jmenuje? Moc děkuji!

Odpovědi
anonym

Jelikož dělám ve Photoshopu, tak ti ho můžu doporučit. V něm to jde krásně.

WeeBear

Něco podobného jsme vždycky dělali ve Photo Filtre Studiu (neplést s klasickým Photo Filtrem), za sebe můžu doporučit. Ovšem takových programů budou stovky, stačí si jen vybrat. :)