bucif

Název přednášky o Indii

Dobrý den,potřebuji vymyslet nějaké dobré jméno pro přednášku o Indii,aby nalákalo dost lidí. Vše je to o jejich tradicích,ces­tování,o tom že mají stovky bohů a hlavně ohromném chaosu a bordelu. Děkuji moc za jakýkoliv nápad.

Odpovědi
anonym

Indie známá i neznámá.
Kdyby šlo o mne, tak bych šla nejraději na přednášku na téma: INDIE (bez jakýchkoliv přívlastků), nebo Indie mýma očima (protože by mne zajímaly autentické postřehy jejího návštěvníka).