janny035

Poradíte s názvem, kazety v nkonzole Atari 2600, na niž jsou názvy her dle popisu v doplnění?

Nazev kazety na konzole atari 2600

Shanim kazetu do konzole atari 2600. Nevim nazev kazety ale vim ze tam byli ty to hry.
Na te kazete byli ty to hry. Jedna byla o tom ze clovicek skakal na takove placky bile a tim jak skakal na ne stavel domecek. A jak ho mel postaveny tak vbehl do domecku pokracoval dal. Musel si davat pozor na medveda ten by ho zabil. Pak tam take bylo to ze. Na zemi byla takova dira ktera se otevirala a zavirala takova houpacka na kterou musel clovek skocit a diru preskocit. Pak tam byli takove auta ktere jezdili ve dne i v noc

Nejlepší odpověď
anonym

Zadej do googlu „atari 2600 game“ a přepni na záložku „obrázky“ zkus se probrat pár stránkami těch obrázků zda tam od pohledu na ty své hry nenarazíš, pak už stačí jen rozkliknout obrázek a snadno zjistíš přesný název …

Jakmile budeš mít názvy stačí stáhnout z internetu tzv ROM obrazy těch her a můžeš je spustit snadno na kterémkoliv počítači dokonce i v okně prohlížeče, viz tento webový emulátor atari http://www.vir­tualatari.org/