delabrutale

Název filmu .. poradíte?

Nevím jak se daný film jmenuje, ale je to film americký a pojednává o začínajícím spisovateli (ted si nejsem jist, jestli to není černoch), který se snaží psát, ale pořád né a né psát tak jak by chtěl.

Následně potká postaršího pána, podivína, který bydlí sám ve svém pokojí a svým oknem pouze sleduje venkovní dění. A ten mu zároveň pomůže najít cestu ke své velké novele.

Nevíte název filmu? Rád bych se na daný film podíval ..

Odpovědi
kablik

Myslím že zrovna tento film se chystá příští rok točit Hollyvood… počkej si.

Lennny

Blbost, určitě máte na mysli film Osudové setkání (Finding Forrester), postaršího pána hraje Sean Connery, film je skvělý, doporučuji, L.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/9274-osudove-setkani/