Vanda6

Nevíte název filmu o holkách co jsou roztleskávačky a plánují, jak vykradou banku?

Je to o holkách, které chodí nejspíš na vysokou. Ta jedna je těhotná a všechny potřebují peníze, jsou roztleskávačky. Začnou se dívat na různé filmy a plánují, jak vykradou banku. Ta jedna v té bance pracuje, na konec tu banku vyloupí a nikdo na ně nepříjde.

Odpovědi
sunchAtor

Nevím ale bude to teď někdy na smíchově. Už to mám. Lincolnská střední. Snad jsem pomohla.bude to v pátek 4.7.