aaa444

Název filmu

Ahoj,
nezná někdo náhodou název tohoto filmu?

Záčíná to někde na pláži, kde je velká rodina a něco se slaví, nevím přesně už co. Pak je přepadnou nějací mafiáni a skoro všechny je postřílí. Je přestřelka a manželka hlavního hrdiny vezme syna a pokusí se ujet autem ale je dostihnuta a oba jsou zavražděni. Hlavní hrdina se pak nějak dostane do gengu toho mafiana a udělá léčku, že mafián nakonec zabije vlastni manželku a svého nejlepšího kamaráda z důvodu, že mu zahybá s manželkou ale není to pravde jelikoz je na na kluky..

Ještě si pamatuji, že tu vlastní manželku shodí mafián někde z mostu..
Tak pokud nekdo vi peosim poradte.. diky

Nejlepší odpověď
jennysh

nejedná se o film Kat?

Další odpovědi
SajmonModer

Jedná!

iceT

A podle čeho si myslíš,že to není film Kat?Vzhledem k tomu,že jsem ho viděla asi 3×,potvrdím odpověď Jenysh,v originále se jmenuje The punisher,akorát hlavní hrdina se nedostal do squadry toho mafiána,pouze na členy jeho gangu líčil pasti,aby se vyzabíjeli mezi sebou.A Osamělý mstitel s Vinem Dieselem je na stejné téma,jen o něco dříve natočené,a ne tak kvalitní podívaná.
Taky je ještě jeden Kat:válečná zona,kde postavu Franka Castlea ztvárnil jiný herec.

FOG

JO, je to asi film „The Punisher“ z roku 2004.V hlavni roli hraje John Travolta.
A tu manzelku shodi na kolejiste z mostu.
Nedavno jsem ho tu videl v TV.

aaa444

Nejdená se o film KAT, tedyy pokud myslíte tento film..

http://www.csfd­.cz/film/117953-kat/