štamgast

Název auta

Jak se jmenuje auto, které má dvoje světla, vrchní nevím jaké jsou ale spodní jsou kulaté. Také si pamatuji že auto vypadal jako „dvojité“ protože prostor pro cestující vypadá jako kdyby byl přidělán na spodní část vozu která je větší. Auto je novější, hádám tak 2008+.
Doplňuji:
Díky moc, myslel jsem, že s tímhle popisem který nemá hlavu a patu si nebude moct nikdo poradit.

Nejlepší odpověď
Funna

Fiat Multipla?
Doplňuji:
jo..ten popis sice nebyl nic moc…ale tak obludné si víc ani nezaslouží .-)