martin14

Navýšení natáčecí doby na Youtube?

Jak navýšit dobu natačení na Youtube, potřeboval bych to protože nahrávám videa a potřeboval bych 30minutový videa, jak se to dá udělat a kolik by to případně stálo?

Odpovědi
Fyzik

nevím o tom, že by youtube byla časově omezená, to padlo už loni nebo předloni a je to zdarma.

Wolf

Je to zdarma. Někde v možnostech nastavení účtu je odkaz pro zvýšení toho limitu. Obnáší to zadání tvého telefonního čísla a pak zadání kódu, který ti přijde smskou. Ale je to zdarma.