Kryšpín

Je, nebo není navýšení důchodu od příštího roku v souladu s inflací?

sŠtamgast v hospodě počítal, násobil dostal k důchodu který má 9 tisíc českých přidáno 40 kč od nového roku. S ohledem na inflaci v roce 2012 kdy důchody zmrazil mistr Kalousek byla inflace 3,3%, v roce 2013 1,4%. v roce 2014 0,4% a letos to prý bude okolo 3%, je to navýšení v souladu s inflací či nikoliv, poraďte

Nejlepší odpověď
Drap

Ať počítá jak počítá, stejně mu nikdo nepřidá. To jsou zcela zbyteční aktivity.

Další odpovědi
Radius

Duchodci dostanou letos v prosinci jeste prispevek 600 Kc. Vice o tech duchodech pisou tady (odkaz je nize).

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/371947-duchodci-letos-dostanou-jednorazovy-prispevek-600-korun.html

marci1

Nevím jak to počítají. Pořád se mluví o tom, že se důchody budou zvyšovat jinak, ale stále postaru. V prosinci 2015 důchodci nic navíc nedostanou, v únoru 2016 by měli dostat jednorázový příspěvek 1200,– Kč. 🙂

mosoj

Není. Všechno je lež, kterou chtějí zaplácnout jednorázovým příspěvkem. Ve světě nevídané.
Tady se o důchodu nebav , tady se závidí u nos mezi očima.