Malvína

Navštívili jste tvarůžkovou cukrárnu?

Jaké jste měli dojmy, co vám zachutnalo? Vyzkoušeli jste i známou tvarůžkovou zmrzlinu? Pokud ani jedno, chystáte se?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Občas jezdím do Loštic, slané pokrmy s tvarůžky mně nevadí, sladké nemusím. Zmrzlinu nejím žádnou, proto mě neláká ani tvarůžková.

Další odpovědi
quentos

Ano, dokonce i tvarůžkovou restauraci přímo v Lošticích, odkud tvarůžky pocházejí. Pochutnal jsem si na tvarůžkovém „tataráku“, a to natolik, že jsem si ho za rok, když jsem měl znovu cestu kolem, dal zas. Tvarůžkárnu pak máme přímo u nás v Trutnově a tam spíš než na tvarůžky chodím na speciality s chilli papričkami.

Drap

Nechutnal jsem nic a ani se nechystám. Neni žádná tvarůžková cukrárna v rozumném dosahu.

paul1

Ochutnal jsem v olomoucké restauraci vysmažené tvarůžky a celkem jsem si pochutnal

Kepler

O existenci tvarůžkových „cukráren“ jsem ani nevěděl, ale zní to zajímavě. Tvarůžky docela můžu a až na nějaký podnik narazím, určitě do něj vrazím.

iceT

V Ol jsem byla dvakrát na Tvarůžkovém festivalu, poprvé super, podruhé zklamání, letos to kvůli coroně nevyšlo. Přímo naproti radnici je tvarůžková prodejna, tam občas zajdu a vezmu kilo tvarůžků a nějakou specialitu.
V té cukrárně jsem ještě nebyla, ale měla tvarůžkový větrník a chutnal mi, na zmrzlinu jsem si netroufla. Ale tvarůžky miluju.

anonym

Děkuju za tip. Zatím nemám zkušenosti, pokud někdo doporučí kvalitní cukrárnu, nevyhýbám se tomu.