Avatar uživatele
Malvína

Navštívili jste tvarůžkovou cukrárnu?

Jaké jste měli dojmy, co vám zachutnalo? Vyzkoušeli jste i známou tvarůžkovou zmrzlinu? Pokud ani jedno, chystáte se?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, anonym, Karolajn před 1354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano. Občas jezdím do Loštic, slané pokrmy s tvarůžky mně nevadí, sladké nemusím. Zmrzlinu nejím žádnou, proto mě neláká ani tvarůžková.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, dokonce i tvarůžkovou restauraci přímo v Lošticích, odkud tvarůžky pocházejí. Pochutnal jsem si na tvarůžkovém „tataráku“, a to natolik, že jsem si ho za rok, když jsem měl znovu cestu kolem, dal zas. Tvarůžkárnu pak máme přímo u nás v Trutnově a tam spíš než na tvarůžky chodím na speciality s chilli papričkami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nechutnal jsem nic a ani se nechystám. Neni žádná tvarůžková cukrárna v rozumném dosahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ochutnal jsem v olomoucké restauraci vysmažené tvarůžky a celkem jsem si pochutnal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

O existenci tvarůžkových „cukráren“ jsem ani nevěděl, ale zní to zajímavě. Tvarůžky docela můžu a až na nějaký podnik narazím, určitě do něj vrazím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

V Ol jsem byla dvakrát na Tvarůžkovém festivalu, poprvé super, podruhé zklamání, letos to kvůli coroně nevyšlo. Přímo naproti radnici je tvarůžková prodejna, tam občas zajdu a vezmu kilo tvarůžků a nějakou specialitu.
V té cukrárně jsem ještě nebyla, ale měla tvarůžkový větrník a chutnal mi, na zmrzlinu jsem si netroufla. Ale tvarůžky miluju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Děkuju za tip. Zatím nemám zkušenosti, pokud někdo doporučí kvalitní cukrárnu, nevyhýbám se tomu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření