salsa verde

Navštívili jste někdy Šťastnou zem?

Doplňuji:
Ano myslela jsem tim to co uvádíte v odkazech, je to tam moc fajn ale nesmí lít jako nám včera. Tak jsme místo toho jeli do Liberce do botanické zahrady. 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

neznám.

a celkem rád by jsem se tam podíval.

Další odpovědi
anonym

Ne,ne,neznám,ale dobrý tip na výlety.Jestli je to to,co myslíš?

Zdroj: http://www.stas­tnazeme.cz/atrak­ce

anonym

Ktera to je , ze bych emigrovala. ? 🙂 -iv-

Andělé

Naposledy jsme tam byli s dětma před dvěma roky,celkem 4× a moc se nám tam líbilo. Užili jsme si celý den,hl.děti se parádně vyřádily…Je to velká louka plná dřevěných prolézaček a různých her…Nádhera,mají to známí,kteří bydleli ve Frýdlantě a odstěhovali se tam.Moc hodní manželé.
Rádi vzpomínáme a pokud to zase půjde,hned pojedeme…
A v botanické se vám líbilo? Je pár let zrekonstruovaná a opravdu nádherná…:-)

hanulka11

Zřejmě myslíš ráj pro děti

http://www.stas­tnazeme.cz/

slyšela jsem o ní, ale nebyla jsem tam