dudu

Navštívili jste někdo tuto atrakci?

Dnes po osmé vyrazila naše vnučka se svým přítelem směrem k Berlínu navštívit údajně úchvatnou atrakci Tropical Islands. Pobudou tam 24 hodin včetně přespání na jakýchsi plážových lehátkách. Moje ženské na celou akci pořádanou jako autobusový zájezd z Brna sice pějí velkou chválu, ale já, coby starý otec znající nástrahy velkého světa mám o naše zlatíčko trochu starost. Užili jste si někdo půvabů této atrakce a jaké jsou Vaše dojmy, případně varování na možné nástrahy. Těším se na informace.

Nejlepší odpověď
anonym

dudu,naši mladí tam byli loni,přijeli nadšení,jen prý syn by uvítal nižší teplotu jak vody,tak vzduchu.Chce to mít jen „chechtáky“,zážitek je jasný!

Další odpovědi
Deli

Tam se toužím podívat!!!

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=z_Yj80t­e9B0&feature=re­lated

nebyla jsem tam, kdybych tam jela, tak jedině s hodně malými dětmi ty by se tam určitě vyřádily..
mě se nelíbí, že je vše umělé, není tam nebe ta konstrukce je všude vidět po celém areálu no nevím..