Jaky dojem na vas toto mesto udelalo?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
ne
krásne mesto ležiace pri mori Dýcha skutočnou históriou a škótskym vlastenectvom. Kultúrne leto je fantastický zážitok
Nádherné město a moc se mě tam líbilo.
U otázky nebylo diskutováno.
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?
Co nejvíce trápilo mladou generaci v socialismu a normalismu?
Jaký význam má čas v lidském životě a jakým způsobem určujeme jeho skutečnou hodnotu?