Miroslavst

Navštívil někdo muzeum WC? Kde se nachází, kolik stojí vstupné?

Tak jsem se dočetl, že je u nás muzeum wc.
Zajímalo by mě kde, byl tam z vás někdo?

Sice jsem už v haj..lu byl, ale toto?

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/tipy-na-vylety/223844-tipy-na-vikend-miss-na-snehu-valasska-zabijacka-muzeum-wc-a-zavody-balonu.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

nebyla jsem tam ale zde je vše

Muzeum historických toalet

Tvrz Třebotov ukrývá unikátní skvosty z dob minulých – toalety. Na výstavě uvidíte přes 600 nočníků od obyčejných až po ty, které svým dekorem připomínají spíš přepychové polévkové mísy, 80 toalet a na 200 dalších kuriozit. Mezi vystavovanými předměty je nočník vyrobený pro Napoleona Bonaparta, nočník z Lincolnovy ložnice Bílého domu, nebo středověká vykopávka z Nizozemí, uvidíte i jeden z prvních chemických záchodů. Otevřeno je každou první sobotu v měsíci od 10.00 do 18.00 hod. Pro skupiny nad 20 osob je možnost domluvit si jiný termín

http://www.mu­zeumnocniku.cz/
Doplňuji:
Prohlídky, kontakty
Prohlídky a kontakty

Otevřeno každou 1. sobotu v měsíci od 10:00 do 18:00 hod.
Pro skupinu od dvaceti osob je možné objednat i jiný termín.

Vstupné
Dospělí 70,– Kč
Děti 40,– Kč
Děti do 6 let 0,– Kč

Kontakty:
Tvrz Třebotov
U Tvrze 1
252 26 Třebotov
tel.: 602 253 144 b­egin_of_the_s­kype_highlighting 602 253 144 en­d_of_the_skype_hig­hlighting, 724 037 007 b­egin_of_the_s­kype_highlighting 724 037 007

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/tipy-na-vylety/223844-tipy-na-vikend-miss-na-snehu-valasska-zabijacka-muzeum-wc-a-zavody-balonu.html

Další odpovědi
anonym

viděla jsem lecos,a historii mám ráda,ale koukat na lejno Karla IV opravdu nemusím

hanulka11

Prohlídky, kontakty
Prohlídky a kontakty

Otevřeno každou 1. sobotu v měsíci od 10:00 do 18:00 hod.
Pro skupinu od dvaceti osob je možné objednat i jiný termín.

Vstupné
Dospělí 70,– Kč
Děti 40,– Kč
Děti do 6 let 0,– Kč

Kontakty:
Tvrz Třebotov
U Tvrze 1
252 26 Třebotov
tel.: 602 253 144 b­egin_of_the_s­kype_highlighting 602 253 144 en­d_of_the_skype_hig­hlighting, 724 037 007 b­egin_of_the_s­kype_highlighting 724 037 007