ShadyPony

Kdy bývají obvykle návštěvní hodiny na JIP?

Mám přítele na JIP. Můžu ho navštívit ikdyž není na standartním oddělení a já se nepočítám jako rodinný příslušník? Kdy zde obvykle bývají návštěvní hodiny?

Návštěvy na JIP

Nejlepší odpověď
talka

V červnu jsem ležele na JIPce (v ČB) – návštěvy neomezené.

Další odpovědi
arachis

Na JIPku se návštěvy nepouštějí,jen někdy,podle stavu pacienta a rozhodně asi jen rodinní příslušníci. Nejlépe tam zavolat a zeptat se jich.

da ny

Obecně mezi 15 – 17 h, někdy do 18h. O víkendech již od 14h.
http://nemocni­cevitkovice.a­gel.cz/verejnos­t/infomace-pro-navstevy/navstevni-hodiny.html
„o návštěvě na oddělení JIP a ARO rozhoduje ošetřující lékař, podle zdravotního stavu klienta,“
http://www.ne­mocnice-melnik.cz/rubri­ka/1064-Informace-Pro-pacienty-Navstevni-hodiny/index.htm
Zeptejte se na odd. JIP.

Luxx

v naší nemocnici 14 – 16 přes týden a 15 – 17 o víkendu

ono to asi ale bude v každé nemocnici jinak..

marci1

Na JIP nebývají návštěvy povoleny. Návštěvy u pacientů na pokojích JIP jsou možné na základě povolení ošetřujícího lékaře. Nejsi rodinný příslušník , ale záleží na tom, jestli Ti ošetřující lékař návštěvu povolí (samozřejmě i s ohledem na stav pacienta). 🙂